Het team van Wegwijzer Zeist, schooljaar 2019-2020

Het team van de Wegwijzer
 

 

Directie

Gert van Reenen

Directeur
(dinsdag tot en met vrijdag)
directie@ww.cbozeist.nl  

Peter Vos

Administratie
(dinsdag- en vrijdagochtend)
petervos@ww.cbozeist.nl  

Leerkrachten

Lucelle Okoduwan

Leerkracht groep 1
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
lucelleokoduwan@ww.cbozeist.nl  

Yvonne Wormgoor

Leerkracht groep 1
(woensdag)

Cindre Fiscalini

Leerkracht groep 2
(maandag en dinsdag)
cindrefiscalini@ww.cbozeist.nl  

Mirjam Hankel

Leerkracht groep 2
(woensdag, donderdag en vrijdag)
mirjamhankel@ww.cbozeist.nl  

Lisanne Eeltink

Onderwijsassistente groep 1 en 2
(maandag t/m vrijdag)

Eliane van Rhenen

Leerkracht groep 3
(maandag en dinsdag)
elianevanrhenen@ww.cbozeist.nl  

Monique Dijkstra

Leerkracht groep 3
(woensdag, donderdag en vrijdag)
moniquedijkstra@ww.cbozeist.nl  

Petra van der Vliet

Onderwijsassistente groep 3
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
petravandervliet@ww.cbozeist.nl  

Pauline Niemeijer - van der Snoek

Leerkracht groep 4
(maandag en dinsdag)
paulineniemeijer@ww.cbozeist.nl  

Lisette Brandenburg - Hartemink

Leerkracht groep 4
(dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag)
lisettebrandenburg@ww.cbozeist.nl  

Pieter Kramer

Leerkracht groep 5
(maandag, dinsdag en woensdag)
pieterkramer@ww.cbozeist.nl  

Martine Hokken

Leerkracht groep 5
(woensdag, donderdag en vrijdag)
martinehokken@ww.cbozeist.nl  

Sanne Ploeg

Leerkracht groep 5
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
sanneploeg@ww.cbozeist.nl  

Pauline Niemeijer - van der Snoek

Leerkracht groep 5
(woensdag)
paulineniemeijer@ww.cbozeist.nl  

Daniel Jongerius

Leerkracht groep 7
(maandag t/m vrijdag)
danieljongerius@ww.cbozeist.nl  

Margriet Lodewijk

Leerkracht groep 7
(maandag)
margrietlodewijk@ww.cbozeist.nl  

Marjolein Immink

Leerkracht groep 8
(maandag, dinsdag en woensdag)
marjoleinimmink@ww.cbozeist.nl  

Kirsten Tromp

Leerkracht groep 8 en teamleider
(woensdag, donderdag en vrijdag)
kirstentromp@ww.cbozeist.nl  

Karin Hardeman - Beukers

Leerkracht Schakelklas en Extraklas
(maandag en dinsdag)
karinhardeman@ww.cbozeist.nl  

Sander Schunselaar

Concierge
(om de drie weken 1 week)
sanderschunselaar@ww.cbozeist.nl  

Intern Begeleider

Vermeul Vermeul

Intern Begeleider
(maandag, dinsdag en woensdag)
nathalievermeul@ww.cbozeist.nl  

Ambulante medewerkers

Margriet Lodewijk

Ondersteuning groep 3 t/m groep 8
(dinsdag en woensdag)
margrietlodewijk@ww.cbozeist.nl  

Cindre Fiscalini

Ondersteuning en kindercoach groep 1 en 2
(woensdag)
cindrefiscalini@ww.cbozeist.nl  

Martine Hokken

Ondersteuning Interne Begeleider
(dinsdag)

Els van Gameren

Ondersteuning kwaliteitszorg
elsvangameren@ww.cbozeist.nl